pátek 13. března 2015

Nová kolekce Mary Kay

16. ledna 2015 představila Mary Kay novou kolekci očních stínů a tužky na obočí.
Barvy stínů, které byly vybrány, přesně splňují  mou představu o svůdném, sexy a zároveň praktickém líčení.

Nová kolekce Mary Kay - leden 2015

Paletky očních stínů

Paletky očních stínů jsou vybaveny magnetkem a je možné je "nacvaknout" do jakékoliv kosmetické kazetky MK.
Stíny jsou pěkně rovně v krabičce nasazené, což zaručuje jejich nedrolení. Balení obsahuje 4 třpytivé metalické stíny s luxusní pigmentací.
Paletky, které jsem si vybrala k vyzkoušení jsou každá, tak trochu z jiného soudku.
První paletka, s názvem Autumn Leaves obsahuje dramaticky kontrastní barvy odstínů podzimního listí - tedy zelenou, zlatavou, fialkovou a bordó.
Umím si ji představit na večerní líčení i denní líčení v  podání fialových kouřovek.
Kombinace stínů Chai Latté je klasická nude paletka vhodná k dennímu neutrálnímu, popř. pracovnímu líčení. Cena těchto paletek se pohybuje kolem 390,- a Mary Kay paletky stínů nabízí ještě ve dvou barevných kombinací a to v odstínech Sandstorm a Black Ice.

 • Oční stín Chai Latté

  Oční stín Autumn Leaves
   

Tužka na obočí odstín Soft Black

Nevím, jak vy, ale já ráda kombinuji k zvýraznení obočí práškové stíny a tužku na obočí. MK představila v lednu též nový stín v odstínu Soft Black, který je vhodný pro brunetky a černovlásky.
Na první pohled se mi tužka zdála šedohnědá, ale po nanesení na obočí a následné úpravě kartáčkem na obočí musím konstatovat, že splňila svůj účel a v mé kosmetické výbavě si své místo určitě najde.
Cena: 330,-

Lesk na rty Pearl Rose

Lesk na rty se třpytkami byl uveden již před Vánoci, ale k jeho nákupu jsem se odhodlala až v únoru.
Lesk má jemnou barvu, výborné hydratační vlastnosti (pusa je po něm hydratovaná jako po nanesení balzámu na rty) a jemnou vanilkovou vůni. Po nanesení jsou rty hydratované, jemné a vláčné. Barva je ružovo-hnědá s jemnými třpytkami. Lesk obsahuje vitamíny A, E, C.
S leskem jsem moc spokojená a vřele Vám ho doporučuji, pokud hledáte barvu na rty a balzám v jednom jsou lesky MK pro Vás to pravé.
Cena je poněkud vyšší 490,-


Lesk Pearl Rose

Jaké jsou Vaše zkušenosti s dekorativní kosmetikou Mary Kay?

2 komentáře:

 1. Tužka na obočí je skvělá. Stíny mají výborné, ale tyto se zdají přiliš třpytivé v krabičce, ale ne na očích. Lesk obecně moc nemusím, takže ani tento nebude můj favorit.

  OdpovědětVymazat
 2. Stíny Mary Kay jsou zpravidla trefa do černého. Miluju na nich, skvělou výdrž a i bez báze, vydrží na očích neskutečně dlouho.

  OdpovědětVymazat

Letní boty, botičky

Začalo nám léto a s ním i letní prázdniny.  A právě léto je tím nejlepším obdobím pro boty , neboť žádné jiné roční období nenabízí takovou...